Test Edilmiş Tasarım


•Ortopedist ve tasarımcılar tarafından geliştirilmiş ve ilköğrenim çocuklarının ihtiyaclarına göre uyarlanmıştır.


•Alman Standartları Enstitüsü “DIN 58124” de belirlenen katı güvenlik ve kalite normlarını içermektedir.


•Alman Designer Derneği "Roter Punkt" tarafından verilen "red dot" inovasyon ödülüne sahiptir.


•Scout çantaları bağımsız denetleme kurumu “Stiftung Warentest” tarafından yapılan denetlemelerde, daha önceki yıllarda olduğu gibi, alanında birinci oldu. ("test"4/2009, Scout Easy II No 1 *)


•Bağımsız denetleme kurumu “Stifung Warentest” in denetlemelerinde çanta yapımında kullanılan malzeme, bu malzemenin işlenişi, günlük kullanıma uygunluğu ile çantaların güvenlik etkisi büyük rol oynuyor.


•Alman Standartları Enstitüsü(DİN), bağımsız denetleme kuruluşu (Stiftung Warentest), trafik uzmanları ve tüketici hakları örgütleri Scout çantalarını önermektedir.

 


 

Tüm Scout Çantaları;

Dayanıklı, sağlam, aşınma ve yırtılmalara karşı çok dirençli.

Su geçirmez iç kaplama, su çekmez dış yüzey.

Cilde dost AZO-renkleri, Cadmium, PCP, alerjik-boya maddeleri içermez.

3 yıl garanti veren tek okul çantası.

Çevre dostu, 100% geri dönüşümlü.

 

 


Scout-Okul Çantaları Alman Standartlar Enstitüsü (TÜV) tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Bağımsız denetleme kurumu “Stiftung Warentest“ tarafından Scout ürünlerinin kalitesi test edilmiş ve onaylanmıştır.  Scout ürünleri "The Global Compact" ilke ve değerleri doğrultusunda üretilmiştir. 3M Reflexite"ile Scout Okul Çantaları daha güvenli.

 

 

 

 

Biz Scout okul çantarının tasarımı ve gelişimi konusunda doktorlar ve spor bilim adamlarıyla birlikte çalışıyoruz. Malzeme seçiminde ve üretimde en yüksek kalite ve standartta çalışmaya özen gösteriyoruz.


Alfred Sternjakob GmbH & Co.

KG Frankenthal/Deutschland